O nas

Jak działa wulkanizacja mobilna?

Nasz mobilny serwis opon jest nowoczesną odpowiedzią na tradycyjne warsztaty wulkanizacyjne. Czas, aby to wulkanizator dojechał do Ciebie! Dzięki wulkanizacji mobilnej nie tracisz czasu w kolejkach, sam ustalasz miejsce i czas wymiany opon w Twoim samochodzie. Nasi specjaliści przyjeżdżają samochodem wyposażonym w komplet urządzeń i narzędzi wymaganych do serwisu i wymiany opon.  Nasza wulkanizacja mobilna dostępna jest całodobowo, 7 dni w tygodniu!

Zasięg działania

Nasze usługi mobilnej wulkanizacji świadczymy na terenie Trójmiasta - Gdynia, Gdańsk, Sopot oraz w okolicznych miejscowościach, takich jak: Hel, Władysławowo, Łeba, Puck, Reda, Rumia, Wejherowo, Żukowo, Kartuzy, Szymbark, Kościerzyna, Starogard Gdański, Tczew, Pruszcz Gdański, Malbork. Dojeżdżamy również w dalsze miejsca w województwie pomorskim.

Oferta dla klientów indywidualnych

Całodobowe pogotowie wulkanizacyjne

Awaria opony na trasie? Przyjedziemy na miejsce i naprawimy usterkę. Nasi wulkanizatorzy są pod telefonem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wulkanizacja u Ciebie

Nie trać czasu w kolejkach u wulkanizatora, umów się na wizytę aby wymienić opony w dogodnym miejscu i terminie. Gdy nasi specjaliści będą zajmować się Twoim samochodem, Ty możesz wrócić do swoich zajęć.

Doradztwo wulkanizacyjne

Wybór ogumienia to istotna sprawa. Pomożemy dobrać najlepsze opony dla Ciebie i Twojego samochodu. Wybrane opony możesz zamówić samemu lub zlecić to nam. 

Oferta dla klientów biznesowych

Obsługa samochodów firmowych

Mobilna wulkanizacja pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Wymienimy opony we wszystkich samochodach na placu, bez udziału kierowców, bez czekania w kolejkach. O dowolnej porze, w dogodnym terminie.

Wulkanizacja sprzętu przemysłowego

Szybko i sprawnie przeprowadzamy serwis opon w maszynach rolniczych oraz przemysłowych. Sprawnie przeprowadzamy wulkanizację opon traktorów, koparek i innych maszyn.

Mobilna wulkanizacja TIR 24h

Wiemy, że w transporcie liczy się czas. Obsługujemy awarie opon w samochodach ciężarowych na terenie woj. pomorskiego.