Jesteśmy firmą, która od dłuższego czasu oferuje usługę niestacjonarnego serwisu opon — bez kolejek oraz w dogodnym dla Ciebie czasie. W ofercie firmy Mobil Gum znajdziesz mobilny serwis opon realizowany przez wykwalifikowanych pracowników naszego zespołu. Doszło do poważnej usterki samochodu w trakcie jazdy? Żaden problem! Nasi pracownicy podjadą lawetą we wskazane miejsce. Zapewniamy, że cała nasza załoga jest dyspozycyjna. Podjedziemy do Ciebie lawetą u będziemy gotowi do pomocy w każdym momencie — wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Pogotowie wulkanizacyjne

Awaria opony na trasie? Przyjedziemy na miejsce i naprawimy usterkę. Nasi wulkanizatorzy pełnią dyżury przez cały tydzień, od 7.00 do 23.00

Wulkanizacja u Ciebie

Nie trać czasu w kolejkach u wulkanizatora, umów się na wizytę aby wymienić opony w dogodnym miejscu i terminie.

Doradztwo wulkanizacyjne

Wybór ogumienia to istotna sprawa. Pomożemy dobrać najlepsze opony dla Ciebie i Twojego samochodu. 

Obsługa samochodów firmowych

Mobilna wulkanizacja pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Wymienimy opony we wszystkich samochodach na placu, bez udziału kierowców, bez czekania w kolejkach. O dowolnej porze, w dogodnym terminie.

Wulkanizacja sprzętu rolniczego

Szybko i sprawnie przeprowadzamy serwis opon w maszynach rolniczych. 

Mobilna wulkanizacja TIR

Wiemy, że w transporcie liczy się czas. Obsługujemy awarie opon w samochodach ciężarowych na terenie woj. pomorskiego. 

Wymiana opon — co nas wyróżnia?

Czym się zajmujemy? Nasza wulkanizacja mobilna jest innowacyjną usługą, dzięki której wiele osób uniknęło niepotrzebnego zamawiania lawety. Zapewniamy, że nasi przeszkoleni serwisanci służą fachową pomocą, zarówno w przypadku naprawy szkody, jak i doradztwa w doborze odpowiedniego rozwiązania do Twojego auta. Mobilna wymiana opon to rozwiązanie dla każdego, bez względu na wielkość pojazdu, którym się porusza. Serwisujemy zarówno samochody osobowe, ciężarowe, jak i maszyny rolnicze. Wulkanizacja mobilna funkcjonuje kompleksowo oraz szybko. Działamy na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Mobilny serwis opon jedna z naszych usług, do której wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Dzięki profesjonalnym urządzeniom możemy zapewnić kontrahentom pewność doskonale wykonanej wymiany kół. Ponadto wulkanizacja mobilna to usługa całkowicie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Może być wykonana w dowolnym miejscu, w którym znajduje się klient. To oferta nie tylko dla osób, którym zdarzyła się usterka na drodze – dojeżdżamy również do prywatnych garażów.

Kto może zdecydować się na wulkanizację mobilną?

W naszej ofercie znajdziesz propozycje przygotowane dla klienta indywidualnego oraz biznesowego. Mobilna wymiana opon jest jedną z wielu dostępnych usług oferowanych przez firmę. Pomagamy w przypadku każdej usterki. Nasz mobilny serwis opon zawiera rozbudowane pakiety. Do zakresu zadań należy m.in. przekładanie, wyważanie oraz pompowanie kół samochodowych — osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Kompleksowa, mobilna wymiana opon to oszczędność czasu. Docenią ją np. kierowcy TIRów, którzy muszą zdążyć z przewożonym towarem na czas do miejsca docelowego. Mobilny serwis opon to wygodne i komfortowe rozwiązanie nawet w podróży. Przydaje się, kiedy spotka nas niespodziewana awaria z dala od miejsca zamieszkania. Mobilna wymiana opon jest również dużym ułatwieniem dla osób, którym niełatwo byłoby wykonać to zadanie samodzielnie. Zadzwoń do nas, a dopasujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Nasza mobilna wulkanizacja działa nie tylko na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale również w dalszych okolicach Trójmiasta. Nasze pogotowie wulkanizacyjne jest dostępne 7 dni w tygodniu!

telefon 507 570 192

e-mail kontakt@wulkanizacjatrojmiasto.pl

facebook facebook.com/mobilgum.trojmiasto/