Jesteśmy firmą, która od dłuższego czasu oferuje usługę niestacjonarnego serwisu opon – bez kolejek oraz w dogodnym dla Ciebie czasie. W ofercie Mobil Gum znajdziesz mobilny serwis opon realizowany przez wykwalifikowanych pracowników naszego zespołu. Doszło do poważnej usterki samochodu w trakcie jazdy? Żaden problem! Wynajem lawety nie będzie konieczny – nasi pracownicy podjadą we wskazane miejsce. Zapewniamy, że cała załoga jest dyspozycyjna. Laweta to ostateczność, ponieważ w razie potrzeby docieramy do różnych miejscowości w Trójmieście. Jesteśmy gotowi do pomocy w każdym momencie – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Pogotowie wulkanizacyjne

Awaria opony na trasie? Przyjedziemy na miejsce i naprawimy usterkę. Nasi wulkanizatorzy pełnią dyżury przez cały tydzień, od 7.00 do 23.00

Wulkanizacja u Ciebie

Nie trać czasu w kolejkach u wulkanizatora, umów się na wizytę aby wymienić opony w dogodnym miejscu i terminie.

Doradztwo wulkanizacyjne

Wybór ogumienia to istotna sprawa. Pomożemy dobrać najlepsze opony dla Ciebie i Twojego samochodu. 

Obsługa samochodów firmowych

Mobilna wulkanizacja pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Wymienimy opony we wszystkich samochodach na placu, bez udziału kierowców, bez czekania w kolejkach. O dowolnej porze, w dogodnym terminie.

Wulkanizacja sprzętu rolniczego

Szybko i sprawnie przeprowadzamy serwis opon w maszynach rolniczych. 

Mobilna wulkanizacja TIR

Wiemy, że w transporcie liczy się czas. Obsługujemy awarie opon w samochodach ciężarowych na terenie woj. pomorskiego. 

Mobilny serwis opon

Sytuacja, w której podczas jazdy zostaje przebita opona, stanowi duży problem dla kierowcy. Pomoc drogowa może okazać się wtedy nieodzowna. Przyczyny takiej awarii mogą być przeróżne – od złego stanu nawierzchni, aż po niewłaściwe ciśnienie znajdujące się w oponach. Co powinien zrobić właściciel samochodu, który spotkał się z takim problemem? Jednym z rozwiązań jest zamówienie lawety, lecz lepiej rozważyć naszą pomoc drogową. Jeżeli problem wystąpił w Trójmieście, zachęcamy do tego, aby skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy. Obszar działania firmy, w porównaniu do lawety to nie tylko Gdańsk, Gdynia i Sopot. Z naszych usług od wielu lat korzystają także mieszkańcy miast, takich jak Borkowo, Reda, Chwaszczyno, Kowale, Swarożyn oraz Tuchom. Laweta dojedzie też do Rumi czy Pruszcza Gdańskiego, ale nasza pomoc drogowa także. Mobilgum to dla kierowcy nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

 

Wymiana opon — co nas wyróżnia?

Czym się zajmujemy? Nasza wulkanizacja mobilna jest innowacyjną usługą, dzięki której wiele osób uniknęło zamawiania lawety. Zapewniamy, że nasi przeszkoleni serwisanci służą fachową pomocą, zarówno w przypadku naprawy szkody, jak i doradztwa w doborze odpowiedniego rozwiązania do Twojego auta. Mobilna wymiana opon to rozwiązanie dla każdego, bez względu na wielkość pojazdu, którym się porusza. Serwisujemy zarówno samochody osobowe, ciężarowe, jak i maszyny rolnicze. Wulkanizacja mobilna funkcjonuje kompleksowo oraz szybko. Działamy na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Mobilny serwis opon to jedna z naszych usług, do której wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Dzięki profesjonalnym urządzeniom możemy zapewnić kontrahentom pewność doskonale wykonanej wymiany kół. Ponadto wulkanizacja mobilna to usługa całkowicie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Może być wykonana w dowolnym miejscu, w którym znajduje się klient.

To oferta nie tylko dla osób, którym zdarzyła się usterka na drodze. Dzięki usłudze wulkanizacji mobilnej jesteśmy w stanie dojechać również do prywatnych garaży. Tym, co wyróżnia zlecenia realizowane przez naszą firmę na tle konkurencji, jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Wykorzystujemy wysokiej klasy maszyny takie, jak: wyważarka, montażownica czy prostowarka do felg. Nie każda awaria na drodze musi oznaczać konieczność wezwania lawety. Mobilgum to firma, z której usług korzystają mieszkańcy różnych miast – są to m.in. Kowale, Rumia, Reda, Swarożyn oraz Tuchom. Wiemy, że w niektórych przypadkach wystarczy skorzystać z odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu będzie można pozbyć się usterki. Stawiamy bowiem na doświadczenie, fachowe doradztwo i sprawdzone urządzenia.

Kto może zdecydować się na wulkanizację mobilną?

W naszej ofercie znajdziesz propozycje przygotowane dla klienta indywidualnego oraz biznesowego. Mobilna wymiana opon jest jedną z wielu dostępnych usług oferowanych przez firmę. Pomagamy w przypadku każdej usterki. Nasz mobilny serwis opon zawiera rozbudowane pakiety. Do zakresu zadań należy m.in. przekładanie, wyważanie oraz pompowanie kół samochodowych – osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Kompleksowa, mobilna wymiana opon to oszczędność czasu. Docenią ją np. kierowcy TIRów, którzy muszą zdążyć z przewożonym towarem na czas do miejsca docelowego. Mobilny serwis opon to wygodne i komfortowe rozwiązanie nawet w podróży. Przydaje się, kiedy spotka nas niespodziewana awaria z dala od miejsca zamieszkania. Mobilna wymiana opon jest również dużym ułatwieniem dla osób, którym niełatwo byłoby wykonać to zadanie samodzielnie.

Jesteś zainteresowany przedstawionymi usługami? Zadzwoń do nas, a my podejmiemy się realizacji zleceń takich, jak mobilna wymiana opon. Z naszym pogotowiem wulkanizacyjnym już nie zaskoczy Cię żadna awaria w trakcie podróży. W swojej pracy stawiamy również na jakość. Skuteczni fachowcy i profesjonalna wulkanizacja mogą rozwiązać Twój problem na drodze bez potrzeby korzystania z lawety. Dzięki nam szybko będziesz mógł wrócić na trasę. Oferowane naprawy wpisują się w katalog usług związanych z pomocą drogową. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, jeśli oczekujesz wsparcia udzielonego przez fachowca. Nasza mobilna wulkanizacja pomoże Ci w każdej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Skontaktuj się z nami!

Nasza mobilna wulkanizacja działa nie tylko na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale również w dalszych okolicach Trójmiasta. Nasze pogotowie wulkanizacyjne jest dostępne 7 dni w tygodniu!

telefon 507 570 192

Mail - Free web icons  kontakt@wulkanizacjatrojmiasto.pl

facebook facebook.com/mobilgum.trojmiasto/